Konferencja pt. „Samorząd w erze cyfrowej do 2030. Wpływ nowoczesnej technologii na pracę samorządu i perspektywy rozwoju”

25 kwietnia 2024 r. braliśmy udział w ogólnopolskiej konferencji pt. „Samorząd w erze cyfrowej do 2030. Wpływ nowoczesnej technologii na pracę samorządu i perspektywy rozwoju” zorganizowanej przez COMP S.A. w Nadwarciańskim Dworku Młodzikowo.

Przez cały czas trwania konferencji zagłębialiśmy się w aktualne trendy i najlepsze praktyki w budowaniu nowoczesnych, odpornych na zagrożenia rozwiązań IT. Wydarzenie to stało się wyśmienitą okazją do wymiany doświadczeń, idei, pomysłów w świetle stojących wyzwań i zagrożeń w cyberświecie.

W bogatym programie spotkania znalazło się miejsce na 9 merytorycznych prezentacji oraz panel dyskusyjny. Na scenie pojawiło się aż 17 ekspertów i praktyków a wśród nich Geodeta Województwa Wielkopolskiego, Pani Hanna Mierzwiak która miała zaszczyt zaprezentować System Informacji Przestrzennej Województwa Wielkopolskiego (https://sipww.pl) jako nowoczesne narzędzie wspomagające podejmowanie decyzji w samorządach.

Konferencja stanowiła ważne wydarzenie, które wskazało kierunki rozwoju dla samorządów w dobie dynamicznego rozwoju technologicznego. Dzięki wymianie poglądów i doświadczeń uczestnicy zdobyli nowe spojrzenie na wyzwania i możliwości, jakie niesie ze sobą cyfryzacja.

Patronat honorowy nad konferencją objął Pan Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego.