Wielkopolska Baza Dróg Rowerowych w Systemie Informacji Przestrzennej Województwa Wielkopolskiego w SIPWW

Czy wiesz, że dostępna jest interaktywna mapa dróg rowerowych całej Wielkopolski? Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie w Twojej okolicy przebiegają drogi rowerowe, to mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia!

Wielkopolska Baza Dróg Rowerowych (WBDR) została opracowana przez Wielkopolskie Biuro Planowania Przestrzennego w Poznaniu na podstawie danych pozyskanych z jednostek samorządu terytorialnego i zarządców infrastruktury drogowej. Głównym celem tej bazy jest stały monitoring oraz wsparcie rozwoju sieci dróg rowerowych województwa.

Wielkopolska Baza Dróg Rowerowych w Systemie Informacji Przestrzennej Województwa Wielkopolskiego – SIPWW (https://sipww.pl/imapclient/#gpmap=gpSIPWW_drogi_rowerowe) oraz w aplikacji mapowej WBDR (https://wbpp-poznan.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=ee1482afe4af4ee6a434c68906af13a6) to prawdziwa skarbnica wiedzy dla władz samorządowych i wszystkich miłośników dwóch kółek!

Połącz przyjemne z pożytecznym, wybierając rower jak środek transportu! Nie stój w korkach i znajdź najlepszą trasę dojazdu do pracy i szkoły!

W wolnym czasie zaplanuj wycieczkę rowerową po Wielkopolsce! Odkrywaj piękno natury, poznawaj fascynującą historię regionu i czerp radość z aktywności na świeżym powietrzu.

Nie czekaj dłużej! Wsiądź na rower i ruszaj w drogę!